Cargill Kierownik Produkcji in Ropczyce, Poland

Kierownik Produkcji

Cargill provides food, agriculture, financial and industrial products and services to the world. Together with farmers, customers, governments and communities, we help people thrive by applying our insights and over 150 years of experience. We have 150,000 employees in 70 countries who are committed to feeding the world in a responsible way, reducing environmental impact and improving the communities where we live and work.

Description

Ropczyce

Opis stanowiska:

  • Planowanie, realizacja i organizowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych, zgodnie z ustalanymi standardami technicznymii technologicznymi.

  • Planowanie, realizacja i organizowanie obsługi maszyn, narzędzi i urządzeń kontrolnych

  • Optymalizowanie produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów.

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej zgodniez obowiązującymi procedurami, instrukcjami, normami.

  • Zarządzanie zespołem pracowników.

  • Planowanie i organizacjazadań oraz ichegzekwowanie ich realizacji przez zespół podległych pracowników, wykorzystując zestaw Kluczowych Wskaźników Efektywności.

  • Monitorowanie kosztów.

  • Wdrażanie i realizacja system jakości przy współpracy z Dzialem Jakości.

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo fizyczne, informacji i kontrolowanie działań ochrony zakładu.

Qualifications

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub rolnicze.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy.

  • Kompetencje menedżerskie.

  • Znajomość lean manufacturing - mile widziana.

  • Język angielski - preferowany.

  • Znajomość zasad funkcjonowania zakładu produkcyjnego.

  • Podstawowa znajomość prawa pracy i KSH.

  • Znajomość zasad zarządzania ludźmi poprzez zaangażowanie i realizację założonych celów.

  • Znajomość podstaw księgowości i finansów.

  • Umiejętność logicznej argumentacji w oparciu o fakty.

  • Dążenie do ulepszeń i zmiany nieefektywnych procedur.

  • Umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o fakty i dane liczbowe.

  • Obiektywna analiza i umiejętność logicznego wnioskowania.

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów (karta żywieniowa, ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny (Luxmed), program emerytalny, dofinansowanie do zajęć sportowych).

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Job Operations

Primary Location Poland-PK-Ropczyce

Schedule Full-time

Job Type Standard

Shift Day Job

Req ID: ROP00008